Wielkie spotkanie waperów!

O tym, że waperzy stanowią swoistą subkulturę, która skupia nie tyle miłośników elektronicznych papierosów, ale osoby, które na wapowaniu doskonale się znają i wiedzą o nim wszystko, mówi się od jakiegoś czasu. I już wkrótce, osoby te będą mieć szansę spotkać się w jednym miejscu oraz jednym czasie! Marka Vapeshop organizuje bowiem wyjątkowe wydarzenie.

Chodzi o Vape Spot – Dillon’s Party czyli event w sam raz dla osób, które nie tylko uwielbiają otaczać się aromatyczną chmurą, ale także o swoim hobby chcą dowiedzieć się jeszcze więcej. Odbędzie się on 3 lutego w pubie Dżumandżi, na ulicy Brackiej 3 w Krakowie. Start o godzinie 19:00.

W programie wydarzenia znalazło się sporo atrakcji – tak związanych z wapowaniem, jak i typowych barowych rozrywek. Idąc w ślady podobnych wydarzeń tego typu, na Vape Spocie odbędzie się m.in. Cloud Chasing Competition, czyli rywalizacja polegająca na wydmuchiwaniu najgęstszej i największej chmury aerozolu. Świetną okazją dla popisania się swoimi umiejętnościami tworzenia autorskich płynów do e-papierosów będzie także E-liquid mixing master. I gdyby tego było mało, w ciągu wieczoru waperzy będą mieć szansę sprawdzić się w konkursie Vape Tricks, a także rywalizacji w grach takich jak piłkarzyki, rzutki czy słynny Beer Pong.

Wszyscy, którzy wezmą udział w rywalizacji liczyć mogą na świetne nagrody – otrzymają je osoby, które trafią na „pudło” każdego z konkursów. Wśród nagród przewidziano przede wszystkim akcesoria do e-papierosów, Boxy oraz Premixy.

Zabawa nie skończy się jednak wraz z zakończeniem konkursów. W afterparty po głównej cześci imprezy przewidziano „bicie piany” z przedstawicielami polskiej Vape sceny.

Aby wziąć udział w imprezie należy kupić bilet w cenie 25 zł. Są one dostępne w każdym Vapeshopie, a także na miejscu wydarzenia. Wejściówkę zdobyć można także udostępniając post wydarzenia na Facebooku – spośród wszystkich osób, które to zrobią, wylosowane będzie dziesięć, które na imprezę wejdą za darmo.

Informacje o evencie znaleźć można tu: https://www.facebook.com/events/152441388870331/