Manifestacja „Skazani na dym” 23 lutego!

Jeśli leży Ci na sercu przyszłość polskiej branży e-papierosów, chcesz kupować legalne i sprawdzone produkty przez internet i nie chcesz wdychać dymu tytoniowego, od którego uwolniłeś się dzięki urządzeniom do wapowania, przyjdź na manifestację. Czasu nie pozostało za wiele.

Manifestacja waperów odbywa się pod hasłem „Skazani na dym. Ruch przeciwko trującej ustawie tytoniowej”. Protest będzie miał miejsce 23 lutego we wtorek o godz. 11:00 przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, przy al. Ujazdowskiej 1/3 w Warszawie.

Termin jest spowodowany tym, że właśnie o tej porze odbywa się posiedzenie Rady Ministrów, podczas której zostanie poruszona kwestia implementacji dyrektywy tytoniowej oraz polskiego projektu ustawy. Jest to więc dobra okazja, by zaprezentować własne stanowisko w tej sprawie. Wtedy też w Kancelarii Premiera zostaną złożone podpisy pod petycją wapera.

Manifestacja ma na celu przede wszystkim uwrażliwienie ministrów, że wprowadzając implementację w takiej postaci, skazują wiele niepalących osób na wdychanie trującego dymu tytoniowego w palarniach papierosów. Organizatorzy nie wykluczają kolejnych protestów także w innych terminach, ale ten obecny jest szczególnie istotny, by pokazać sprzeciw środowisk waperskich.