Dillon’s Party – czyli tak można wapować!

Po raz pierwszy, polscy waperzy mieli swoje święto! 3 lutego w pubie Dżumandżi, na ulicy Brackiej 3 w Krakowie odbyła się wielka fiesta Vape Spot – Dillon’s Party, czyli impreza dla miłośników aromatycznego, smacznego chmurzenia.

Impreza zorganizowana przez Vapeshop spotkała się z wielkim zainteresowaniem waperów. Na even przybyło ok 150 osób, które łączy jedno – przekonanie, iż elektroniczne papierosy to coś więcej, niż zwykła używka. To pierwszy taki even stworzony z myślą o tych, którzy lubią otaczać się pięknie pachnąca chmurą aerozolu, w programie nie mogło więc zabraknąć okazji do tego, aby się wyszaleć.

Organizatorzy zadbali o to, aby krakowska impreza przypominała podobne wydarzenia tego typu, które odbywają się na świecie. Przygotowano więc sporo atrakcyjnych rywalizacji, nawiązujących także do popularnych zabaw barowych – rzutki, piłkarzyki czy Beer Pong. Jednak największe emocje czekały na konkursach dla waperów – rywalizacji w miksowaniu własnych liquidów, Cloud Chasing Competition czy Vape Tricks. Zwycięzcy otrzymali odpowiednie nagrody rzeczowe – akcesoria do e-papierosów, Premixy i Boxy.

Impreza okazała się takim sukcesem, iż organizatorzy (www.dillons.pl) już teraz obiecują kolejne Dillon’s Party. Choć jego lokalizacja owiana jest jeszcze tajemnicą, spodziewać można się świetnej i bardzo, ale to bardzo aromatycznej zabawy!